Kontakt

PCC IT SA
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny
Polska

Telefon: +48 71 794 22 00
Fax: +48 71 794 25 00
email:

NIP 988-01-72-688
REGON 932230046
BDO 000149768

Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 6 000 000,00 PLN

Formularz kontaktu

  * - Pola wymagane

  Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC IT SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .

  Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy – w zależności od treści Twojej wiadomości.

  Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

  W każdym czasie masz prawo do:
  – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
  – dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
  – żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
  – przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
  – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

  Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.